دکرا

دکرا

 پوشش سقف دکرا

دکرا نوعی سیستم پیشرفته پوشش سقف های شیبدار است. که با بهره گیری از مدرنترین فناوری ها و به کارگیری آزمایشات مختلف در کشور نیوزلند تولید می شود. ویکی از مدرن ترین انواع سقف خانه می باشد.
تایل های دکرا متشکل از 8 لایه می باشند. این تایل ها  ساختار سنگریزه ای دارند. استحکام بالا و مقاومت زیاد این تابل ها و همچنین زیبایی چشمگیر این پوشش ها ، باعث شده که بهترین و اولین انتخاب مهندسان در پوشش سقف باشد.
یکی از خصوصیات بارز تایل های دکرا وجود سنگ و فولاد مستحکم می باشد. که این خصوصیت ،پوشش سقف شیبدار دکرا را قادر به برآورده نمودن الزامات سختگیرانه ترین آزمایشات می نماید.
این روکش با توان ماندگاری در حد آلومینیوم و مقاومت حفاظتی در سطح روی، عملکرد بسیار بالایی در برابر خردگی و قدرت محافظتی حدود هفت برابر پوشش گالوانیزه ایجاد می نماید.

مشخصات و ویژگی های تایل سنگریزه دکرا

دکرا از جمله پیشرفته ترین مصالحی می باشد که در سقف ها مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به پیشرفت علم و فناوری در سال های اخیر شاهد تولید و مصرف ورق های بسیاری جهت استفاده در پوشش سقف های مختلفی در سازه ها می باشیم.
بابه کارگیری لایه اکریلیک درپوشش سطوح خارجی سقف سطح تایلهادارای اصطکاک بسیاراندکی میباشد. که خزه وذرات گردوغبارنمیتواندبه ان بچسبند. نصب وپوشش سقف دکرا ازتوانایی های پایدار پیشه میباشد.

شرکت پایدار پیشه مجری سقفهای ویلایی است. پوشش سقفهای شیبدار که کار تخصصی است و این شرکت با تخصص و تجربه ای که در طول چندین سال کسب کرده در این زمینه پیشگام است.  و کلیه سفارشات مشتریان را با بالاترین کیفیت انجام می دهد.
مجموعه پایدار پیشه با بیش ازنیم قرن سابقه مشاوره ، طراحی و اجرای انواع پوشش سقف های شیروانی ، خانه های پیش ساخته و سقف کناف با کادری مجرب و امکان ارائه متنوع ترین متریال های روز دنیا در کنار شماست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *