نصب دکرا

نصب دکرا

نصب و فروش دکرا

شرکت ساختمانی پایدارپیشه مجری طرح و نصب دکرا و انواع سقف شیبدار

تایل سنگریزه ای دکرا یکی از مقاوم ترین متریال های پوشش سقف شیبدار ویلاها میباشد. که بدلیل استحکام و مقاومت بالا در کنار زیبایی چشمگیر جز بهترین انتخاب های مهندسان واقع شده است.
این نوع سقف در ایران تایل آلوزینک با پوشش سنگدانه ای با نام های مختلفی از جمله؛ تایل دکرا ، تاپ تایل ، مترو تایل و تایل نیوزلندی شناخته شده است و در رنگ ها و طرح های متنوعی در دسترس قرار دارد.

جنس دکرا را گالوالیوم گویند که آلیاژی از سه فلز روی آلومینیوم و آلو زینک می باشد که روی آن با سنگ ریزه پوشیده شده است. سقف دکرا به صورت تایل های 133*40 سانتی متر می باشد که حدودا هر 2.2 آن یک متر مربع سقف را پوشش میدهد.

تایل‌های سقف سنتی مانند تایل‌های چوبی عموماً در برابر اتفاقات طبیعی مثل طوفان و تگرگ به‌شدت آسیب‌پذیر هستند و در صورت بارش شدید هم درصدی از آن را جذب کرده و به‌مرور به وزن سقف اضافه می‌کنند.
هزینه نگهداری و تعمیر تایل‌های سفالی هم بسیار زیاد است .

خصوصیات سقف شیب دار دکرا 

به علت وزن بسیار کم نوع اتصال و انعطاف پذیری تایل دکرا گزینه مناسبی جهت پایداری در برابر زلزله می باشد . یکی از خصوصیات بارز تایل های دکرا وجود سنگ فولاد مستحکم می باشد .

پوشش سقف دکرا از مصالحی ساخته‌شده که به محیط‌زیست آسیبی نمی‌رساند . و قابل بازیافت است. همچنین به‌دلیل دوام طولانی و عدم نیاز به تعویض، منابع طبیعی کمتری استفاده می‌شود.

نصب و پوشش سقف دکرا ازتوانایی های پایدار پیشه میباشد.که امکان ساخت ونصب درمحل کارفرمابه صورت سفارشی صورت میپذیرد.هم اکنون شما مشتریان عزیزدرسراسرکشورمیتوانید سفارش موردنظرازهریک ازپوشش های سقف موردنظر خودراتوسط پایدار پیشه انجام دهید.

فروش تایل دکرا نیوزلندی

فروش تایل دکرا کره ای

مرکز خرید و فروش ورق دکرا اندونزی

پوشش سقف های پیشرفته شیبدار

اجرای سقف شیبدار دکرا

پوشش سقف ویلایی دکرا

قیمت اجرای سقف دکرا

نصب تایل دکرا

ورق طرح دکرا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *