نصب شینگل

نصب شینگل

نصب سقف شیبدار شینگل

سقف شینگل دارای انواع مختلفی همچون لانه زنبوری ، دو لایه ، شینگل سفالی ، آسفالتی ، فایبرگلاس و … می باشد. شینگل فایبرگلاس شامل کفی فایبرگلاس و لایه ضد آب در کف می باشد که با استفاده از رزین نصب شده است.

با آگاهی کافی و توانایی خوب می توان به راحتی شینگل آسفالتی را بر روی سقف شیب دار پیاده سازی نمود. استفاده از افراد مجرب در نصب شینگل باعث می شود سقف شیروانی و یا منزل شما عملکرد بسیار بالایی در محافظت از ساختمان در مقابله با عوامل خارجی و تغییرات آب و هوایی داشته باشد.

از مهم ترین مزایای اجرای سقف شینگل تنوع در طرح و رنگ می باشد. این سقف ها وزن سبکی دارند که این امر به ویژه به هنگام وقوع زلزله بسیار مهم است. از این رو اجرای سقف شینگل در مناطق زلزله خیز انتخاب مناسبی محسوب می گردد.

یکی دیگر از ویژگی های سقف شینگل عایق بودن یا به عبارتی عایق کردن ساختمان در برابر خروج حرارت و یا صدا می باشد ، در مناطقی که صدا زیاد باشد پوشش های سقف شینگل می تواند عایق خوبی برای صدا باشد و همچنین نوارهایی که در هنگام پیاده سازی پوشش های شینگل استفاده می شود

سقف های شینگل به صورت لایه لایه هستند. به طوری که لایه ی بالایی، بر روی لایه ی زیرین، قرار می‌گیرد و از نفوذ آب، به طور صد در صد جلوگیری به عمل می آورد. بر همین اساس، استفاده از این نوع پوشش سقف، برای مناطق پر باران بسیار توصیه می‌شود.

تنوع رنگی در همه طرح های شینگل می باشد.
در رنگبندی های سقف شینگل توجه ویژه ای به زیبا شناختی آن برای زیبا سازی سقف های ساختمان ها و ویلا ها شده است.

نصب آسان سقف شینگل

یکی دیگر از مزایای شینگل نصب آسان آن است.
در واقع شینگل ساده‌ترین محصول جهت نصب است.
البته برخی از طرح‌های شینگل نیازمند ابزار خاص بوده و ‌باید توسط افراد متخصص نصب شوند.

سقف های شینگل برای اجرا حتما نیاز به متخصص دارند و بدون کمک از یک متخصص در این حرفه نمیتوان به عایق بودن سقف اعتماد کرد

، چرا که در کنار هم قرار گرفتن و چیدمان صحیح پوشش زیری و همچینین رویه کار بسیار با اهمیت بوده و نیاز به دقت و تجربه کافی برای اطمینان از اجرای صحیح دارد.

یکی از مزایای پوشش سقف شینگل انعطاف پذیری بالای این متریال می باشد که باعث می شود با توجه به شیب سطح مورد نظر قبلیت انعطاف دارد و با اعمال طرح های مختلف مشکلی به وجود نخواهد آمد.

نصب سقف آندوویلا

اجرای سقف شیبدار شینگل

خرید و فروش ورق شینگل نیوزلند و اندونزی

نماینده فروش انواع پوشش سقفی اجرای پوشش سقف شیبدار شینگل

مجری طراحی و نصب سقف شیبدار وارداتی شینگل و آندولین و آندوویلا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *