لوازم کناف

لوازم کناف

لوازم کناف


ساخت لوازم کناف

لوازم کناف، امروزه برای پروژه‌های اجرای کناف مهم و ضروری محسوب می‌شوند و باید از ابزار و لوازم مناسب و البته باکیفیت استفاده نمود؛ چرا که برش قطعات، یکدست‌سازی سطوح، درزگیری و… تنها به واسطه استفاده از لوازم متفاوت کناف در کم‌ترین زمان ممکن انجام می‌پذیرد. اگر به دنبال کیفیت اجرا در عملیات‌های گوناگون نصب کناف هستید، سعی کنید به مرغوبیت لوازم مربوط به کناف نیز توجه بیشتری داشته باشید.

لوازم برش پانل

کاتر با بدنه فلزی خود و همچنین تیغه‌های بسیار کوتاهی که دارد، می‌تواند برای برش پانل یکی از لوازم بسیار کاربردی به حساب آید. کارایی اره چاقویی را نادیده نگیرید؛ چرا که برش دادن پانل به شکل نواری می‌تواند به سرعت عمل شما کمک کرده و یک ابزار کاربردی به شمار آید، اما برش قرقره پانل نیز همانند اره چاقویی به سرعت اجرای کار کمک می‌کند و برای برش پنل به صورت نواری مورد استفاده قرار می‌گیرد. اره دسته پلاستیکی نیز از جمله ابزار و لوازم کناف است که کارایی و راحتی قابل قبول‌تری را نسبت به اره بزرگ برای برش پنل به نمایش می‌گذارد.
بهتر است بدانید که سوهان گرد نیز برای سوراخ کردن و برش دادن پانل در هنگام نصب کناف در دریچه، پریز بولت جزء ابزار بسیار کاربردی به حساب می‌آید. اره پانل، ست تیغه گرد برد، تیغه یدکی، رنده جیبی پانل، جک‌های غلطکی، درزگیری، ظرف تهیه بتونه استیل نیز هرکدام از جمله ابزار و لوازم کاربردی برای اجرای کناف به شمار می‌آیند.

انواع کاردک برای اجرای کناف

در بین ابزار کناف، انواع کاردک نیز جایگاه خاصی را به خود اختصاص می‌دهند، مانند کاردک زاویه خارجی و کاردک بتونه که می‌توانند برای نصب کردن نوار و درزگیری در گوشه و کنار مورد استفاده قرار گیرد. کاردک بتونه به تنظیم پیچ‌ها کمک می‌کند که این کار می‌تواند به سرعت عمل کار شما نیز کمک کند. البته کاردک زاویه‌دار داخلی نیز در کنج‌های داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ابزارآلات کناف

حال اگر بخواهیم به معرفی اجمالی لوازم کناف بپردازیم، می توان این‌گونه بیان کرد که:
کاتر کناف
اره چاقویی
برش قرقره ای پانل
اره دسته پلاستیکی
سوهان گرد
ظرف تهیه بتونه استیل
گان درزگیری
کاردک زاویه خارجی
لیسه 30سانتی متری
کاردک بتونه
ماله نازک کاری
کمچه 10میلی متری
چاک لاین یا ریسه رنگی
سمباده دستی دسته بلند
تراز 50سانتی متری آهن ربا دار
جک بالابر پانل سقفی
انبر پانچ کناف
غلتک سوزنی
دستگیره حمل پانل
رنده پانل
رنده جیبی پانل
همزن
چکش لاستیکی
لیسه 50سانتی متر
لیسه 20 سانتیمتر
سمباده مشبک
انبر پرسی بولت پروانه ای
مقاطع فولادی سبک
از مهمترین این ابزار هستند.

اتصالات و متعلقات

بدون شک، اتصالات و متعلقات در بین لوازم کناف حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. پیچ‌های اتصال، نوار درزگیر، نوارچسب جداکننده، بتونه درزگیر، قیچی کناف، ماستیک، پیج اتصال سازه به سازه، پیچ اتصال پنل به سازه، پیچ نوک تیز اتصال پانل به سازه کناف، پیچ نوک تیز اتصال سازه به سازه، پیچ سرمته‌ای اتصال سازه به سازه و پیچ اتصال سازه به ساختار خشک، هر کدام ساختار خاصی دارند و کارایی خود را در بین اتصالات اجرای کناف به نمایش می‌گذارند.

خرید لوازم کناف

خرید لوازم کناف، خود موضوع مهمی است که باید به آن توجه بیشتری داشت. امروزه خرید آنلاین صددرصد بسیار بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. مادامی که از سایت‌های اینترنتی معتبر خرید کنید، این اختیار را دارید که با برندهای گوناگون و معتبر و مهم‌تر از همه کیفیت‌های بالاتری آشنا شوید و به همین دلیل است که امروزه دیگر کم‌تر کسی از خدمات سنتی استفاده می‌کند. پشتیبانی همه روز سایت و استعلام جزئیات محصول ضمن مقایسه با دیگر سایت‌ها، شما را با یک خرید آگاهانه‌تر آشنا می‌کند.
سخن پایانی
هر آن‌چه لازم بود در مورد لوازم کناف بیان کرده‌ایم. تنوع در بین لوازم باعث می‌شود که در زمان خرید دچار تردید شوید، اما اگر از یک فروشگاه آنلاین خرید خود را به ثبت برسانید، قطعاً با قیمت مناسب‌تر و البته کیفیت مطمئن‌تری روبرو خواهید شد. فروشگاه‌های آنلاین ضمن مقایسه محصولات، همیشه مرغوب‌ترین جنس را برای فروش پیشنهاد می‌دهند. به این دلیل که باید به دنبال جلب رضایت مشتری در طولانی مدت باشند. صددرصد تنها کیفیت و قیمت مناسب می‌تواند مشتری را به خرید از یک مجموعه ترغیب نماید. در غیر این صورت تبلیغات دروغین هیچ وقت راه به جایی نمی‌برند. پس قبل از خرید به سابقه و اعتبار سایت مورد نظر بیشتر دقت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *